Obvezna aplikacija za hodočasnike Svjetskog dana mladih uključivala je sustav “praćenja ugljika”
Slika transvestita koji drži bebu, koju je izradio ateist, a izložena je u Santa Maria del Pi u Barceloni, nije jedini skandal oko oca Lluísa Ramisa, bivšeg biskupskog vikara, koji je lokalni župnik. GerminansGerminabit.Blogspot.com (25. srpnja) piše kako je u rujnu 2022. godine u Santa Maria del Pi održan i koncert “mákina” glazbe, dio projekta čiji je pokretač Marc O’Callaghan, homoseksualac koji voli stvarati skandale.
Jedna od njegovih skladbi za tu priliku bila je: “Por el culo” [Za g*****]. O’Callaghan također voli nastupati potpuno gol u svojim emisijama. Kao nagradu za promicanje dekadencije, otac Ramis je dobio još jednu župu, baziliku Sant Just i Pastor. (gloria.tv/post/kbTGwJAYr3m86obswrFPGncJ9)
Hodočasnici Svjetskog dana mladih bili su prijavljeni na Carbon SPY
De facto obvezna aplikacija za hodočasnike Svjetskog dana mladih uključivala je sustav “praćenja ugljika”. Sve informacije o organizaciji, promjenama u zadnji tren, događanjima, uslugama kao što su catering, fontane, kupaonice, zdravstvene postaje, ali i duhovni sadržaji, bili su dostupni putem ove aplikacije.
Kalkulator ugljičnog otiska pokazao je “predanost” [= podnošenje] UN-ovoj lažnoj ideologiji “održivosti”. Mjerio je “ugljik koji troši svaki hodočasnik”, uključujući putovanje do Lisabona, “poticao” je hodočasnike svakodnevno da usvoje “održivija” ponašanja i omogućio ublažavanje početnog rezultata.


