Hrvatski Fokus
Gledišta

Hогobaл у Cрбији

Vučić i Šešelj

 

Dok Vučićev ministar za ljudska i manjinska prava najavljuje spektakularni susret u nogobalu Bunjevaca iz Srbije i Bunjevaca iz Hrvatske (u jednoj i u drugoj „reprezentaciji“ igra najviše Bunjevaca iz Donjeg Tavankuta) dotle Vučić i Šešelj već slave pobjedu Srba uz pjesme o četničkom vojvodi Pavlu Đurišiću! (https://n1info.ba/regija/video-vucic-na-svadbi-seseljevog-sina-uz-pjesmu-koja-velica-cetnickog-vojvodu/?utm_campaign=ba.contentexchange.me&utm_medium=referral&utm_source=ba.contentexchange.me&utm_content=MDmY6bEqgyZxXdSyE&pv=94db6cfc-ecef-409a-a8d6-f3f7144654ed).

Bit će napeto sve dok netko ne odsvira kraj!

Nogobal u Bijelom Brdu je jedan od najvećih dosega naglog otopljavanja odnosa Hrvatske i Srbije koji je započeo u momentu kada je Tomislav Žigmanov na Vučićev prijedlog imenovan za ministra u srbijanskoj vladi!

Ne znamo samo da li je „reprezentacija“ iz Srbije nogometna ili fudbalska, što važi i za „reprezentaciju“ iz Hrvatske?

Branimir Miroslav Tomlekin

Tekstovi u rubrici GLEDIŠTA mišljenja su autora i ne moraju biti u skladu sa stajalištima Uredništva

Povezane objave

Da se ne zamjere koalicijskim partnerima

HF

Zahtijevam da se Hrvatskoj televiziji oduzme licencija na tri dana

HF

Zašto Vlada Andreja Plenkovića ne želi implementirati Rezoluciju Europskog parlamenta?

hrvatski-fokus

Specijalni rat protiv Hrvatske

HF

Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete to neprihvatiti i isključiti ukoliko želite. Prihvati Pročitaj više