Hvala Onomu koji je stvorio ta divna bića
Moj Anđeo Čuvar svojim eteričnom krilom često mi dirne rame, miluje potiljak, dahne kroz tjeme, po meni samilosno prospe svoj miomiris, anđeosku ljubav i blagost. Otpuhne prašinu s duše, osunča srce, istjera maglu i pomrčinu iz kotlina duše.
Dišemo istim ritmom. Udahnem njegova daha, zasja u meni izlazeće sunce. Zatitra cijelo biće, navru lirska nadahnuća. Pitam se, jesam li uskrsnula? Čime bih svom Anđelu Čuvaru zahvalila, čime ga pogostila, usrećila? Što uopće znam o svom Anđelu Čuvaru osim da je pun ljubavi i suosjećanja?
Hvala Onomu koji je stvorio ta divna bića.


