Hrvatski branitelj stopostotni invalid Đuro Glogoški na čelu je prosvjednika u Savskoj 66 u Zagrebu zbog udbaško, kosovsko, četničko-jugokomunističkog udara na samostalnu Hrvatsku. Ta velikosrpsko-komunistička mašinerija, još 2000. godine, dala si je zadatak rušenja svega što je stvoreno u Domovinskom ratu, a taj antihrvatski program nazvali su „detuđmanizacija“ samostalne Hrvatske. Taj svoj program „detuđmanizacije“, s različitim intenzitetom i oblikom, počeli su intenzivno provoditi od 2000. godine kada je Račanova koalicija došla na vlast.
Danas vidimo da dobro plaćeni ministar Predrag Matić, glasnogovornik Pantovčaka i Banskih dvora na čelu s Ivom Josipovićem, kaže da propada teza da je Hrvatska maćeha svojim braniteljima (Večernji list, 7. I. 2015., str. 8.). Kako bi Matić popljuvao Glogoškog i one koji ga slijede, navodi da Glogoški mjesečno prima oko 25.000 kuna. I to Matiću služi kao opravdanje da Hrvatska nije maćeha svojim braniteljima. Vjerujem, da hrvatski branitelji nisu na pravi način artikulirali svoje nezadovoljstvo pa Matić i bratija to žele prikazati kako se branitelji bore samo za neka svoja prava, a država im sve daje.
I Glogoški i ostali hrvatski branitelji koji su se, na čelu s prvim hrvatskim predsjednikom dr. Franjom Tuđmanom, u obrambenom ratu suprotstavili srbočetničkom agresoru i stvarali samostalnu Hrvatsku, vide da ova vlast na čelu s Ivom Josipovićem, kojoj vjerno služi i Predrag Matić, ruši sve što simbolizira hrvatski nacionalni identitet i sve što je stvoreno u Domovinskom ratu.
Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva. Pretpostavit ćemo da se slažete s tim, ali možete to neprihvatiti i isključiti ukoliko želite. PrihvatiPročitaj više